更多条件 向上收起
金丝花园 电梯房104平方 3室2厅 带所有家具家电 46万 价格可以商量 可以按揭 جىنسى خۇايۈەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 104پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال نورمال بېزەلگەن ئۆي 460مىڭغا سېتىلىدۇ 7
3室2厅1卫 | 104㎡ | 0年建 |
金兹花园
46
4423元/㎡
和谐家园、三室两厅一卫、107.25平方、售价51万、7楼、有电梯、
3室2厅1卫 | 107.25㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市长江路
51
4755元/㎡
公务员小区 步梯 五楼3室一厅 110平方售 47万 联系方式:13201326271
3室1厅1卫 | 110㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
47
4272元/㎡
水韵天城中层118平米,3室两厅两卫精装。76万可谈可以贷款 شۇيتىيەنچىڭ ئولتۇراق رايون ئوتتۇرا قەۋەت 118كۇۋادىرات 3 ياتاق ئىككى مىھمانخانا 2 تازلىق ئۆيى ياخشى بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 760مىڭ يۇنگە سېتىلىدۇ دەيكۇۋەن قىلغىلى بولىدۇ
3室2厅0卫 | 118㎡ | 西北 | 0年建 |
水韵天城
绿化率高 低密度 车位充足
76
6440元/㎡
东大门3号‎小‬‎区电梯房12楼103平方3室 2厅,‎装精‬‎修49.8万出售 可以按揭 ‏‭رىمادڭۇد‬‏ 3-ئولتۇراق ‏‭كىلتىفىل‬‏ بىنا 12-‏‭تەۋەق‬‏ 103كۇۋادىراتلىق 3‏‭قاتاي‬‏ 2زاللىق ئالاھىدە ياخشى ‏‭نەگلەزىب‬‏ قۇرۇلمىسى ‏‭ڭوئ‬‏ پاكىز ئۆي 498‏‭اغڭىم‬‏ سېتىلىدۇ ‏‭اكناب‬‏ قەرزى ‏‭اقشىلىق‬‏ بۇلىدۇ. MR
3室2厅1卫 | 103㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
49.8
4834元/㎡
八小
3室2厅2卫 | 109㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-色根苏盖特二村公路Y148
51.5
4724元/㎡
国际社区 面积110平米 52万 步梯 3室2厅, 可以商量 可以按揭 گوجى شاۋچۇ ئۇچ ياتاق ئىكىكى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 🏠كىلىشم باھادا 520 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
3室2厅1卫 | 110㎡ | 0年建 |
东盛源国际社区
52
4727元/㎡
国际社区5楼 98.5平方 3室2厅房子 出售42万 可以按揭 گوجى ئولتۇراق رايونى5قەۋەت98.5كۇۋادردت3ياتاق2زاللىق ئۆي 420مىڭ يۈئەنگە سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 98.5㎡ | 0年建 |
东盛源国际社区
42
4263元/㎡