更多条件 向上收起
五‎‮路南一‬‎ 国际社区23楼 92平方 两室两厅 报价46.8万 ‎‮频视拍可‬‎ 可以‎‮时随‬‎看房 ‏‭ۇلنەنىيۇۋ‬‏ گوجى شېچۈ ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايونى ‏‭كىلتىفىل‬‏ بىنا يۇقىرىراق ‏‭تەۋەق‬‏ 92 كۋادرات مېتىر ئىككى ‏‭قاتاي‬‏ ئىككى ‏‭قىلاز‬‏ نەپىس ‏‭نەگلەزېب‬‏ پاكىز ئۆي 468مىڭ يۈئەنگە ‏‭مىشىلېك‬‏ باھادا
2室2厅1卫 | 92㎡ | 南北通透 | 0年建 |
东盛源国际社区
绿化率高 低密度 现房
46.8
5086元/㎡
لاۋجىنچياۋ ھۆكۈمەت ئولتۇراق رايونىنىڭ 4-قەۋىتىدىكى 76 كىۋادرات مېتىر ئىككى ياتاق ئىككى زال، بىر تازىلىق ئۆيى يېڭى بېزەلگەن باھاسى350مىڭ يۈەن، ئۆينى ھەر ۋاقىت كۆرگىلى بولىدۇ 老金桥 政府小区 4楼 76平 两室两厅一卫 新装修 报价35万
2室2厅1卫 | 76㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇规划二路Y147
绿化率高 低密度 现房
35
4605元/㎡
东湖印象 中层 88平方 两室两厅 精装 家具齐全 可以按揭67万 دوڭخۇ يىنشاڭ 88پى ئوتتۇرا قەۋەت ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي كىلىشم باھادا 670 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلشقا بۇلدۇ
2室2厅0卫 | 88㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇皮浪村-萨喀古村公路Y656
绿化率高 低密度 车位充足
67
7613元/㎡
出售
2室2厅0卫 | 76.21㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇英阿瓦提路
35.5
4658元/㎡
出售
2室2厅0卫 | 59.12㎡ | 0年建 |
塔运司
25
4228元/㎡
出售
3室1厅0卫 | 85.17㎡ | 0年建 |
航天小区
48
5635元/㎡
可租可售🏠 航天小区,,三室一厅,家具家电齐全,拎包入住,年租2万押三千,面积平方85.17,卖价48万可谈
3室1厅1卫 | 85.17㎡ | 年建 | 库车 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
48
5635元/㎡
金慈花园
3室2厅0卫 | 105㎡ | 南北通透 | 0年建 |
金兹花园
53
5047元/㎡