更多条件 向上收起
星光丽城小区1楼100平米,三室一厅,证齐全,售价52.5万 可以按揭。 شىڭگۇاڭ لىچىڭ ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 1-قەۋەت 100كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي525مىڭ يۈەنگە كىلىشم باھادا سېتىلىدۇ. رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ. 18109977627
3室1厅0卫 | 100㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇皮浪村-萨喀古村公路Y656
绿化率高 低密度 车位充足
52.5
5250元/㎡
渭干河家属院85平方2室2厅 出售28万 价格可以商量 可以按揭 ئۆگەن دەرياسى ئاىلىلىكلەر قورۇسى85 پىڭفاڭ. 2 ياتاق2 زال. ئۆيىمىز 280 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ بولىدۇ.
2室2厅1卫 | 85㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
28
3294元/㎡
飞跃帝都会 23楼105平方3室2厅1卫 出售51万 价格可以商量 可以按揭 فېي يۈ دىدۇ خۇي شىياۋچۈ. 105 پىڭفاڭ. 3 ياتاق2 زال. چىرايلىق بېزەلگەن ئۆيىمىز510 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ بولىدۇ
3室2厅1卫 | 105㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
51
4857元/㎡
‎丝路明珠小区,多层,98平方 三室两厅 ‎装精‬‎49万出售 。 مەكتەپ ‏‭ىگىلەۋەت‬‏ ، 8-باشلانغۇچ مەكتەپ ‏‭كەپىي‬‏ يولى ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايۇنى ‏‭قىلقاتشەپ‬‏ بىنا 98كۇۋادرات ئۈچ ‏‭قاتاي‬‏ ئىككى ‏‭قىللاز‬‏ ياخشى بىزەلگەن ئۆي 490‏‭اغڭىم‬‏ سېتىلدۇ
3室2厅1卫 | 98㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
49
5000元/㎡
时尚小区3楼84平方两室一厅精装房子出售42万可以贷款 شىشاڭ شاۋچۈ 3 قەۋەت 84 پىڭفاڭ 2 ياتاق 1 زاللىق ئۆي كىلىشىم باھادا 420 مىڭغا سېتىلىدۇ
2室2厅1卫 | 84㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
42
5000元/㎡
东方花园‬‎‬‎4楼三室‬‎‬‎‬‬‎‬‎ 两厅简装 ‎家带‬‎‬‎‬‎具家‬‎‬‎电 46万‎售出‬‎‬‎‬‎,以可‬‎按揭‬‎‬。‎ دۇڭفاڭ خۇايۈەن ‏‭قارۇتلوئ‬‏ رايۇنى 4-قەۋەت 128 ‏‭تارىداۋۇك‬‏ 3ياتاق 2‏‭لاز‬‏ ئالاھىدە ‏‭قىليارىچ‬‏ بېزەلگەن ‏‭يۆئ‬‏460مىڭغا ‏‭ۇدىلىتېس‬‏ بانكا قەرزى قىلىشقا ‏‭ۇدىلۇب‬‏.
3室2厅1卫 | 128㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
46
3593元/㎡
荷花苑小区 电梯房 5楼 110平米 三室两厅 简装价格 47万 可以按揭 خېخۇايەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 5-قەۋەت 110كۇۋادىرات ئۆچ ياتاق ئىككى نۇرمال بېزەلگەن ئۆي 470 مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 110㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
47
4272元/㎡
出售房🏠 中亚御景湾电梯中层,三室两厅一卫,128平米。家具家电齐全。可以贷款,中古法式风。诚意出售79.5万。看房电话18199973521
3室2厅1卫 | 128㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇Y222
绿化率高 车位充足 品牌房企 现房
78
6093元/㎡