更多条件 向上收起
天康小区 85.26平米 两室两厅 ‎‮装精‬‎ 价格 36万 ‎‮以可‬‎按揭 2-دوختۇرخانا يېنىدىكى ‏‭ڭاكنەيىت‬‏ ئولتۇراق رايۇنى 85.26كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ‏‭يۆئ‬‏ 360مىڭغا سېتىلىدۇ ‏‭ىرىلتەيىمسەر‬‏ تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا ‏‭ۇدىلوب‬‏ 16609975141
2室2厅1卫 | 85.26㎡ | 南北通透 | 0年建 |
天康花园
绿化率高 低密度 现房
36
4222元/㎡
五一南路鸿雁水‎‮楼景‬‎层3楼82.29‎‮方平‬‎2室2厅精装修45万可以按揭: ۋۇيىنەنلۇ ‏‭نەيڭۇخ‬‏ ئولتۇراق رايۇن پەشتاقلىق بىنا 3-‏‭تەۋەق‬‏ 82.29كۇۋادىرات2ياتاق 2-زاللىق قورۇلمىس ئوڭ كۈن ‏‭ىرۇن‬‏ ھاۋا ئۆتكۈزۈشچانلىقى ياخشى بولغان،‏‭شۈرۈيرىبۇب‬‏ كىلىشىم باھادا450‏‭ڭىم‬‏ يۈەنگەسېتىلىدۇمەزكۇ
2室2厅1卫 | 82.29㎡ | 南北通透 | 0年建 |
鸿雁水景苑
绿化率高 低密度 现房
45
5468元/㎡
龙泽苑小区四楼87平方两室两厅简装家电齐全,有‎‮调空式立‬‎,报价35万‎‮以可时随‬‎看房,价格可以谈,‎‮贷以可‬‎款 لۇڭزۇيەن شاۋچۈ 4-‏‭تەۋەق‬‏ 87پىڭفاڭ 2‏‭قاتاي‬‏2زال ‏‭لامرۇن‬‏ بىزەلگەن ‏‭ىسىملۇرۇق‬‏ ئوڭ ‏‭ەكشىنىك‬‏ رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا ‏‭ىزرەق‬‏ قىلىشقا بۇلدىغان ئۇي 350‏‭اغڭىم‬‏ سېتىلىدۇ 16609975141
2室2厅1卫 | 87㎡ | 南北通透 | 0年建 |
龙泽苑
绿化率高 低密度 现房
35
4022元/㎡
金天花园小区 80‎‮米平‬‎ 两室两厅 ‎‮装精‬‎ 价格 31.8万 ‎‮按以可‬‎揭 جىنتيەن ‏‭ىكۈللۈگ‬‏ ئولتۇراق رايونى 80كۇۋادىرات ‏‭ىككىئ‬‏ ياتاق ‏‭ىككىئ‬‏ زال چىرايلىق بېزەلگەن ‏‭يۆئ‬‏ 318مىڭغا سېتىلىدۇ ‏‭ىرىلتەيىمسەر‬‏ تولۇق ‏‭اكناب‬‏ قەرزى ‏‭اقشىلىق‬‏ بولىدۇ 16609975141
2室2厅1卫 | 80㎡ | 南北通透 | 0年建 |
金天花园
绿化率高 低密度 现房
31.8
3975元/㎡
4小
3室2厅1卫 | 110㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-色根苏盖特二村公路Y148
53
4818元/㎡
商运司小区
2室2厅1卫 | 89㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道天山中路G314
33
3707元/㎡
天山三‬‎区5楼71平米2室2厅新‬‎‬‎装修33.5万出售 价格可以商量 可以按揭 تىيەنشەن 3-ئولتۇراق رايونى 71كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى مىھمانخانا يېڭىدىن چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 335مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق
2室2厅1卫 | 71㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
33.5
4718元/㎡
تىيەنشەن 2 چى 80 پىڭفاڭ 2 ياتاق 2 زال ئۆي 380مىڭغا سېتىلدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلدۇ ئۆينى ھەر ۋاقىت كۆرۈشكە بۇلدۇ
2室2厅1卫 | 80㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
38
4750元/㎡