更多条件 向上收起
万福家园 100平方 精装 三室两厅 家具齐全 可以按揭49.8万 ۋەنفۇ جايەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا يۇقىرى قەۋەت 100پىڭفاڭ 3ياتاق 1زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي 498مىڭ كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
49.8
4980元/㎡
第七小学区 时尚小区电梯高层 108平方3室2厅 家器家具齐全,卫生间空间大 精装 56万 ,可按揭 鑫界 7-باشلانغۇچ مەكتەپ تەۋەلىكى شىشاڭ شىياۋچۈ لىغىتلىك بىنا يوقىرى قەۋەت 108پىڭغاڭ 3ياتاق 2مىھمانخانىلىق يىڭىدىن چىرايلىق جاڭشۇ قىلىپ قۇيغان ئۆيىمىز ئەسلىھەلىرى بىلەن قۇشۇلۇپ 560مىڭغا سېتىلدۇ، بانكا
3室2厅1卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
56
5185元/㎡
杏花苑85/平-32万可以按揭ئۇرۇكزارلىق ئولتۇراق رايون ئوتتۇراقەۋەت85پىڭفاڭ2ياتاق 2زال نۇرمال بېزەلگەن كېنىشكسى تۇلۇق بانكا قەرز قىلشقا بۇلدىغان ئۆي 320مىڭ يۇەنگەسېتىلىدۇ
2室2厅1卫 | 85㎡ | 0年建 |
杏花苑
32
3764元/㎡
水韵天城中层114平米,3室两厅两卫精装。61万可谈可以按揭 شۇيتىيەنچىڭ ئولتۇراق رايون ئوتتۇرا قەۋەت 114كۇۋادىرات 3 ياتاق ئىككى مىھمانخانا 2 تازلىق ئۆيى ياخشى بېزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 610مىڭ يۇنگە سېتىلىدۇ دەيكۇۋەن قىلغىلى بولىدۇ
3室2厅2卫 | 114㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
61
5350元/㎡
鸿雁水景苑小区电梯房 16楼 125平米 三室两厅 精装,56万 可以按揭。 خۇڭيەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 16-قەۋەت 124كۇۋادىرات ئۈچ ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قۇشۇلۇپ 560مىڭغا سېتىلىدۇ. رەسمىيتى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ. MR
3室2厅1卫 | 125㎡ | 0年建 |
鸿雁水景苑
56
4480元/㎡
出售 龙泽苑小区步梯4楼住房,101平,三室两厅,家具家电齐全,拎包入住。售价42万
3室2厅0卫 | 101㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市长江路
42
4158元/㎡
彩虹小区7楼98.7平米两室 两厅39万 ھەسەن ھۇسەن ئولتۇراق رايۇن 7قەۋەت 98.7پىڭفاڭ ئىككى ياتاق ئىككى زال ئۇي كىلشىم 390مىڭغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ [转圈][转圈][转圈]
2室2厅1卫 | 98.7㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇人民路
39
3951元/㎡
出售 阳光紫金花园 步梯6楼 三室2厅两卫 110平 售价42万
3室2厅1卫 | 110㎡ | 南北通透 | 0年建 |
阳光紫荆花园
绿化率高 低密度 车位充足 品牌房企 小户型 现房 花园洋房 VR看房 优惠楼盘
42
3818元/㎡