水韵天城
3室2厅1卫 | 113.4㎡ | 朝南 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇英阿瓦提路
绿化率高 车位充足 品牌房企 小户型 现房 花园洋房 优惠楼盘
59
5202元/㎡
金都景苑
3室2厅1卫 | 108㎡ | 朝南 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇英阿瓦提路
绿化率高 车位充足 品牌房企 小户型 现房 花园洋房 优惠楼盘
60
5555元/㎡
杏花苑
3室2厅1卫 | 100㎡ | 朝南 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇英阿瓦提路
绿化率高 低密度 车位充足 品牌房企 小户型 现房 花园洋房 优惠楼盘
49.8
4980元/㎡
可租可售 金都景苑 三室两厅 108平 7楼 年租2万 押2000 售价:60万。 价格可以商量 联系方式:13201326271
3室2厅1卫 | 108㎡ | 0年建 |
金都景苑小区
绿化率高 低密度 车位充足 品牌房企 现房 花园洋房 优惠楼盘
60
5555元/㎡
百商小区
3室2厅1卫 | 114㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市
45
3947元/㎡
天山三‬‎区5楼71平米2室2厅新‬‎‬‎装修33.5万出售 价格可以商量 可以按揭 تىيەنشەن 3-ئولتۇراق رايونى 71كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى مىھمانخانا يېڭىدىن چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي كىلشىم باھادا 335مىڭ يۈەنگە سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ كېنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق
2室2厅1卫 | 71㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
33.5
4718元/㎡
天河新 تىيەنخى شىنچىڭ ئولتۇراق رايۇنى گاۋسىڭ 74كۇۋادرات 2ياتاق 1زال ياخشى بىزەلگەن ئۆي368مىڭغا سېتىلدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
2室2厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
36.8
4972元/㎡
龙泽苑小区四楼87平方两室两厅简装家电齐全,有立式空调,报价35万随时可以看房,价格可以谈,可以贷款 لۇڭزۇيەن شاۋچۈ 4-قەۋەت 87پىڭفاڭ 2ياتاق2زال نۇرمال بىزەلگەن قۇرۇلمىسى ئوڭ كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلدىغان ئۇي 350مىڭغا سېتىلىدۇ
2室2厅1卫 | 87㎡ | 0年建 |
龙泽苑
35
4022元/㎡