更多条件 向上收起
出售 新天地78.14平方5楼两室一厅户型方正,釆光特好,卖28万
2室1厅1卫 | 78.14㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
28
3583元/㎡
出售 鑫淼 小区 三室两厅 精装 -5楼 ,108平方 39万
3室2厅0卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇英阿瓦提路
39
3611元/㎡
水韵天城,步梯五楼.101平米,家电齐全拎包入住,出售价41万,诚心买可以聊
3室2厅1卫 | 101㎡ | 0年建 |
水韵天城
41
4059元/㎡
新天地步梯5楼两室两厅75.4平方,出售30万,诚心要还可以谈
2室2厅0卫 | 75.4㎡ | 0年建 |
新天地小区
30
3978元/㎡
金天花园 80平方2室2厅1卫 出售35.5万价格可以商量 可以按揭 جىن تيەن، خۇئا يۈئەن80پىڭفاڭ.2 ياتاق2 زال نورمال بېزەلگەن ئۆيىمىز 355 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ بولىدۇ.
2室2厅1卫 | 80㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
35.5
4437元/㎡
政府小区 97平方3室2厅 出售50.5万 价格可以商量 可以按揭 ھۆكۈمەتلىكلەر ئاىلە قورۇسى97 پىڭفاڭ3 ياتاق2 زادى چىرايلىق بېزەلگەن ئۆيىمىز؟ 505 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرزگىمۇ بولىدۇ
3室2厅1卫 | 97㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
50.5
5206元/㎡
金福大厦 100.01平方 3室2厅46万 可以商量 可以按揭 جىنفۇداسانىفىتلىك بىنا قەۋەت 100.01پىڭفاڭ 3ياتاق 2مىھىمانخا ئالاھىدە ئۇتىتۇراھال بىزىلىگەن ئۇي 460مىڭىغا سىتلىدۇ دەيىكىۋەن قىلشىقا بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 100.01㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
46
4599元/㎡
جىيەنكاڭ مىڭيۈەن 126پىڭفاڭ 3ياتاق 2زاللىق جەنۇپ شىمال يۆنىلىشىدىكى يېڭىدىن زامانىۋى ئۇسلۇپتا بېزىلىپ ئادەم ئولتۇرۇپ باقمىغان بۇ چىرايلىق ئۆيىمىز 660مىڭغا سېتىلىدۇ، ئاۋال شوۋفۇسىنى تۆلەپ كېنىشكىسى چىققاندا دەيكۈەن قىلىۋالسا بولىدۇ. MR
3室2厅1卫 | 126㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
66
5238元/㎡