更多条件 向上收起
بەيشاڭ ‏‭ۇچۋاش‬‏ 45پىڭفاڭ بىر ‏‭قاتاي‬‏ بىر زاللىق ‏‭يوئ‬‏ 185مىڭغا ‏‭ۇدلىتېس‬‏ دەيكەن ‏‭اقشىلىق‬‏ بۇلدۇ ‎‮商百‬‎小区,45平方,一室一厅,18.5万,‎‮贷以可‬‎款,价‎‮可格‬‎以商量 16609975141
1室1厅1卫 | 45㎡ | 南北通透 | 0年建 |
百商城市花园
绿化率高 低密度 现房
18.5
4111元/㎡
飞跃‎‮会都帝‬‎ 23楼105平方3室2厅1卫 出售51万 价格可以商量 ‎‮揭按以可‬‎ فېي يۈ دىدۇ ‏‭يۇخ‬‏ شىياۋچۈ. 105 پىڭفاڭ. 3 ياتاق2 ‏‭لاز‬‏. چىرايلىق بېزەلگەن ئۆيىمىز510 ‏‭اغڭىم‬‏ كېلىشىم ‏‭اداھاب‬‏ سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ ‏‭ۇدىلوب‬‏ ​16609975141
3室2厅1卫 | 105㎡ | 南北通透 | 0年建 | 库车市 主城区
飞越帝都汇小区
绿化率高 低密度 现房
51
4857元/㎡
天山‎‮期一‬‎4楼95‎‮方平‬‎3室‎‮厅两‬‎,新装修,,带家具电视‎‮地带‬‎下室43‎‮担承个万‬‎各的费用,随时可以看 ‎‮以可‬‎按揭 合 ‏‭غاترىڭەت‬‏ 1-ئۇلتۇراق 4-‏‭تەۋەق‬‏ 95كۇۋادىرات 3ياتاق 2‏‭اناخنامھىم‬‏ نۇرمال ‏‭ۇشڭاج‬‏ با چىرايلىق كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق ‏‭اكناب‬‏ قەرزى قىلىشقا ‏‭ناغىدلۇب‬‏ ئۇي430‏‭اغڭىم‬
3室2厅1卫 | 95㎡ | 南北通透 | 0年建 |
天山小区
绿化率高 低密度 现房
43
4526元/㎡
库车饭店小区
3室2厅1卫 | 120㎡ | 0年建 |
幸福城小区
113
9416元/㎡
可租可售 杏花苑86.88平方,5楼 步梯 两室两厅一卫 年租15000 押金3000 售价33万
2室2厅1卫 | 86.88㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
33
3798元/㎡
出售 新天地78.14平方5楼两室一厅户型方正,釆光特好,卖28万
2室1厅1卫 | 78.14㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
28
3583元/㎡
出售 鑫淼 小区 三室两厅 精装 -5楼 ,108平方 39万
3室2厅0卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇英阿瓦提路
39
3611元/㎡
水韵天城,步梯五楼.101平米,家电齐全拎包入住,出售价41万,诚心买可以聊
3室2厅1卫 | 101㎡ | 0年建 |
水韵天城
41
4059元/㎡