更多条件 向上收起
百商小区 4楼 3室2厅 45万 可以按揭。 بەيشاڭ ئولتۇراق رايۇنى4- قەۋەت 114پىڭفاڭ 3 ياتاق 2زاللىق ئۆي 450 مىڭ يۈەن گە سېتىلىدۇ بانكا دەيكۈەن چۈشىدۇ
3室0厅1卫 | 114㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
45
3947元/㎡
​出售 新福小区 4楼 三室一厅 新装修 售价39万 17799973661 ​شىنفۇ شاۋچۈ پەلەمپەيلىك بىنا 4- قەۋەت،3ياتاق 1 زال ​ يېڭىدىن بېزەلگەن . ئوقۇتۇش تەۋەلىكى ئورنى ئالاھىدە ياخشى بولغان ئۆي 390مىڭ يۈئەنگە سېتىلىدۇ ھەم 16000 مىڭ يۈئەنگە ئىجارىگە بېرىلىدۇ ياجىڭ 2000 يۈئەن .
3室2厅1卫 | 80㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
低密度
39
4875元/㎡
公务员小区108平方两室两厅精装
2室2厅1卫 | 108㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道杏花路
52
4814元/㎡
天康小区 85.26平米 两室两厅 精装 价格 36万 可以按揭 2-دوختۇرخانا يېنىدىكى تىيەنكاڭ ئولتۇراق رايۇنى 85.26كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 360مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 85.26㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
36
4222元/㎡
出售🏠 公务员小区,面积106平,两室两厅,电梯房,家具家电齐全,拎包入住,报价52万
2室2厅0卫 | 106㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
52
4905元/㎡
出售🏠 水韵天城,面积113.4平,三室两厅一卫,电梯小洋房,家具家电齐全,拎包入住,报价59万
3室2厅1卫 | 113.4㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
59
5202元/㎡
急售 金桥名苑小 80平方 2室 可按揭 出售价格: 37万 可以谈 随时看房 جىددىي سېتىلدۇ جىنچاۋ مىڭيۇەن ئولتۇراق رايۇنى قەۋەت 80كۇۋادىرات ئىككى ياتاق نورمال بىزەلگەن ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قۇشۇلۇپ 370مىڭ كىلشىم باھادا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزىگە بۇلدۇ ,🔑با، ھەرقانداق
2室2厅1卫 | 80㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 低密度 车位充足
37
4625元/㎡
江南御 125平方 ‎‮厅两室三‬‎两卫 精装 定制装修 ‎‮全齐具家‬‎ 可以按揭 ‎‮价售‬‎86万 可以按揭 ‏‭ۇييەنڭاج‬‏ ئولتۇراق رايۇنى ئۇچ ياتاق ئىككى زال ئىككى ‏‭قىلزات‬‏ ئۆيى يىڭدىن ‏‭نەگلەزېب‬‏ 125پىڭفاڭ 860 مىڭ ‏‭نەۇي‬‏ بانكا قەرز ‏‭اقشلىق‬‏ بۇلدۇ
3室2厅1卫 | 125㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 低密度 车位充足
86
6879元/㎡