更多条件 向上收起
新天地小区 4楼 82平米 两室两厅 精装 价格 37万 可以按揭 شىنتىيەندى ئولتۇراق رايۇنى 4-قەۋەت 82كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 370مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 82㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
37
4512元/㎡
水韵天成 118平 3室2厅 75万 可商量 可按揭
3室2厅1卫 | 118㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
75
6355元/㎡
杏花苑小区4楼 100平方 3室2厅1卫1阳台 ,精装修,家电齐全,有停车位,支持贷款 49.8万 7.باشلانغۇچ مەكتەپ تەۋەلىكى شىڭ خۇايەن ئولتۇراق رايونى 4.قەۋەت 100پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال يىڭىدىن چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي پۈتۈن ئەسلىھەلىرى قۇشۇلۇپ498مىڭىغا كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بول
3室2厅1卫 | 100㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
49.8
4980元/㎡
بەيشاڭ شاۋچۇ 45پىڭفاڭ بىر ياتاق بىر زاللىق ئوي 185مىڭغا سېتىلدۇ دەيكەن قىلىشقا بۇلدۇ 百商小区,45平方,一室一厅,18.5万,可以贷款,价格可以商量
1室1厅1卫 | 45㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
18.5
4111元/㎡
财富中心,114平米 三室两厅一卫 57.6万 可商量 可按揭有钥匙🔑随时带看 بايلىق مەركىزىقەۋەت114پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال ئالاھىدە بېزەلگەن ئۆي 576مىڭ يۈەنگە سېتىلدۇ دەيكۈەن چۈشىدۇ
3室2厅1卫 | 114㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
57.6
5052元/㎡
飞跃帝都会 23楼105平方3室2厅1卫 出售51万 价格可以商量 可以按揭 فېي يۈ دىدۇ خۇي شىياۋچۈ. 105 پىڭفاڭ. 3 ياتاق2 زال. چىرايلىق بېزەلگەن ئۆيىمىز510 مىڭغا كېلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرز قىلغىلىمۇ بولىدۇ
3室2厅1卫 | 105㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
51
4857元/㎡
锦绣名城小区6楼74平米,两室一厅房子39.5万出售。جىنشۇمنچىڭ ولتۇراق رايۇنى 74فىڭفاڭ ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق ئۈيىمىز 395 مىڭغا كىلشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 74㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇长江路
39.5
5337元/㎡
天山一期4楼95平方3室两厅,新装修,,带家具电视带地下室43万个承担各的费用,随时可以看 可以按揭 合 تەڭىرتاغ 1-ئۇلتۇراق 4-قەۋەت 95كۇۋادىرات 3ياتاق 2مىھمانخانا نۇرمال جاڭشۇ با چىرايلىق كىنىشكە رەسمىيەتلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلدىغان ئۇي430مىڭغا سېتىلىدۇ
3室2厅1卫 | 95㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
43
4526元/㎡