天华金座小区
3室2厅1卫 | 105㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市
52
4952元/㎡
星光丽城小区
3室1厅1卫 | 95㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市
55.5
5842元/㎡
华鑫雅居 中层 86.9平方 两室两厅 62万 可商量 可以贷款 ياڭمىڭ مەكتەپ تەۋەلىكى خۇاشىن ياجۈ ئولتۇراق رايۇنى ئوتتۇرا قەۋەت 86.9پىڭفاڭ 2ياتاق 2زال ئۆي 620مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ، بانكا قەرزىگە چۈشىدۇ.
2室2厅1卫 | 86.9㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市新城街道文化中路
62
7134元/㎡
新天地小区 4楼 82平米 两室两厅 精装 价格 37万 可以按揭 شىنتىيەندى ئولتۇراق رايۇنى 4-قەۋەت 82كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 370مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 82㎡ | 0年建 |
新天地小区
37
4512元/㎡
天元阳光丽景小区三室两厅92平方一套房子价格33万可以一点谈 سەھەر قۇياش ئولتۇراق رايونى يۇقۇرى قەۋەت 3ياتاق 2زال چىققان 92پىڭفاڭ بېزىكى ئاددى بولغان ئۆي 330مىڭغا ئازراق كىلشىم باھادا سېتىلدۇ
3室2厅1卫 | 92㎡ | 0年建 |
天元·阳光丽景
33
3586元/㎡
天山三区 两室一厅一卫 82平方 售 28万 步梯 5楼 全款 伶包入住满五唯一
2室1厅1卫 | 82㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇天山东路天山中路Z640
绿化率高 低密度
28
3414元/㎡
شىڭدا 3-قەۋەت 115كۇۋااىرات 3ياتاق ئاستىدىن ئىسسىيدىغان ، ۆي420مىڭ يۈەن كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ 鑫达小区 3楼 115平方 3室 2厅 精装 ,地暖, 可以按揭 42万
3室2厅1卫 | 115㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
42
3652元/㎡
丝路明珠小区1楼108平方三室两厅49.5万可以按揭 سىلىمىڭجۇ 1قەۋەت 108كۇۋادىرات 3ياتاق 2زاللىق ئۆي 495 مىڭ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
3室0厅1卫 | 108㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
49.5
4583元/㎡