更多条件 向上收起
金慈花园 105平 三室两厅 售价53万 带花园 带地下室
3室2厅1卫 | 105㎡ | 0年建 |
金兹花园
绿化率高 现房
53
5047元/㎡
出售 东湖印象,四室两厅两卫,电梯房,面积153.4平方,售价119.8 满二唯一,
4室2厅2卫 | 154.4㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇天山东路天山中路Z640
绿化率高 低密度 现房
119
7707元/㎡
新天地小区4楼 74.6平米 2室2厅 简装31万 شىنتىيەندى ئولتۇراق رايونى 4 قەۋەت 74.6 پىڭفاڭ 2 ياتاق 2 زال ئاددىي بېزەلگەن ئۆي 310 مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرز قىلىشقا بولىدۇ .
2室2厅1卫 | 74.6㎡ | 0年建 |
新天地小区
31
4155元/㎡
财富中心,114平米 三室两厅一卫 57.6万 可商量 可按揭有钥匙🔑随时带看 بايلىق مەركىزىقەۋەت114پىڭفاڭ 3ياتاق 2زال ئالاھىدە بېزەلگەن ئۆي 576مىڭ يۈەنگە سېتىلدۇ دەيكۈەن چۈشىدۇ
3室2厅1卫 | 114㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
57.6
5052元/㎡
新天地 5楼 114平方 三室两厅一卫 家具家电齐全 有地下室 40.8万 可商量 可按揭 شىنتىيەندى ئولتۇراق رايۇنى5-قەۋەت 114پىڭفاڭ 3ياتاق2 زاللىق ئۇي 408مىڭغا سېتىلىدۇ بانكا قەرىز قىلىشقا بۇلدۇ،
3室2厅1卫 | 114㎡ | 0年建 |
新天地小区
40.8
3578元/㎡
华盛家高99平方3室1厅精装52万 可以按揭。 خۇاشىڭ جايۈۋەن لىفىتلىك بىنا ئوتتۇرا قەۋەت 99 پىڭفاڭ ئۈچ ياتاق چىرايلىق ئۆي 520 مىڭغا جىددىي سېتىلىدۇ بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室1厅1卫 | 99㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
52
5252元/㎡
金都景苑小区,电梯房,底层,113平米,三室两厅一卫一厨,精装,67万,价格可以商量。 جىنىدۇ جىڭيۋەن ئولتۇراق رايونى لىفىتىلىك بىنا 113كۇۋادىرات 3ياتاق 2زال 1تازىلىق ئۈيى بار بولغان ئۆي 670مىڭ يۈئەن سېتىلدۇ، ئۆيىنىڭ رەسىمىيەتىلىرى تۇلۇق بانكا قەرزى قىلشقا بۇلدۇ
3室2厅1卫 | 113㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
67
5929元/㎡
荷花苑小区 电梯房 5楼 110平米 三室两厅 简装价格 47万 可以按揭 خېخۇايەن ئولتۇراق رايۇنى لىفىتلىك بىنا 5-قەۋەت 110كۇۋادىرات ئۆچ ياتاق ئىككى نۇرمال بېزەلگەن ئۆي 470 مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 110㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
47
4272元/㎡