鑫淼小区
2室2厅0卫 | 74.12㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
32
4317元/㎡
鑫淼小区 108平方39万 كۇچا فەندىيەننىڭ ئارقا تەرىپى 11-باشلانغۇچ 7-ئوتتۇرا مەكتەپ تەۋەلىكى شىنمىياۋ ئولتۇراق رايۇنى 108فىڭفاڭ قۇرۇلمىسى ناھايىتى ئوڭ. دەيكۈئەن قىلىشقا بولىدۇ. پۇلىسى390مىڭ كىلىشكىلى بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 108㎡ | 西南 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
39
3611元/㎡
🏠可租可售 鑫淼步梯四楼 74.12平方 两室两厅 家电齐全 售价32万
2室2厅0卫 | 74.12㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇S210线岔口-萨喀古村公路Y222
32
4317元/㎡
紫荆花园小区 一期 87平 两室两厅一卫 中装 5楼 出价36.4 قۇياش نۇرى ئولتۇراق رايۇنى 5-قەۋەت 87پىڭفاڭ ئىككى ياتاق ئىككى مىھمانخانىلىق نورمال بېزەلگەن ئۆي سېتىلىدۇ ، باھاسى 364مىڭ
2室2厅1卫 | 87㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇黄河路X314
36.4
4183元/㎡
🏠可租可售 鑫淼步梯四楼 74.12平方 两室两厅 家电齐全 售价32万
2室2厅0卫 | 74.12㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市长江路
32
4317元/㎡
新天地小区 4楼 82平米 两室两厅 精装 价格 37万 可以按揭 。 شىنتىيەندى ئولتۇراق رايۇنى 4-قەۋەت 82كۇۋادىرات ئىككى ياتاق ئىككى زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 370مىڭغا سېتىلىدۇ رەسمىيەتلىرى تولۇق بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ.
2室2厅1卫 | 82㎡ | 东北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
37
4512元/㎡
航天小区出售,面积85.17平方,三室一厅,低楼层,可租可售,年租2万押三千,出售价48万
3室1厅0卫 | 85.17㎡ | 年建 | 库车 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
48
5635元/㎡
金桥翡翠园区小4楼 85平方 2室2装中厅,证全齐件,‎‮价售‬‎37.5万可‎‮商以‬‎量。 ‏‭ۋاچنىج‬‏ فېيسىيۈەن ئولتۇراق ‏‭نۇيار‬‏ 4-قەۋەت 85‏‭ڭافڭىپ‬‏ ئىككى ياتاق ئىككى زال نورمال ‏‭نەگلەزېب‬‏ ئۆي ئەسلىھەلىرى بىلەن قۇشۇلۇپ 375مىڭغا ‏‭مىشىلىك‬‏ باھادا سېتىلىدۇ،بانكا قەرىز ‏‭اقشىلىق‬‏ بۇلىدۇ..
2室2厅1卫 | 85㎡ | 西北 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 车位充足 小户型
37.5
4411元/㎡