更多条件 向上收起
出售 时尚小区,步梯六楼,一梯一户,面积88平方.三室两厅一卫售价38万.
2室2厅1卫 | 88㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市东城街道杏花路福鸿路
38
4318元/㎡
水韵天城 113.4平方3室2厅 出售59万 价格可以商量 可以按揭 也可以 شۈيىتىيەنچىڭ ئولتۇراق رايۇنى 113.4 پىڭفاڭ 3 ياتاق 2 زاللىق ئۆي 590 مىڭغا كىلشىم باھادا سېتىلدۇ بانكا قەرىز قىلىشقا بولىدۇ
3室2厅1卫 | 113.7㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
59
5189元/㎡
水韵天成6楼 81平米 带地下室 2室2厅1卫 房子33万 出售 شۈييىن تىيەنچىڭ ئولتۇراق رايۇنى6 -قەۋەت 81كۇۋادىرات مىتىرلىق ئىككى ياتاقلىق ئۆي 330مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ. بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ.
2室2厅1卫 | 81㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
33
4074元/㎡
公务员小区3楼132平方3室两厅59.9万可以按揭 مەمۇرلار ئولتۇراق 3قەۋەت 132 كۇۋادىرات 3ياتاق 2زاللىق ئۆي 599 مىڭ بانكا قەرزى قىلىشقا بۇلىدۇ
3室2厅1卫 | 132㎡ | 0年建 |
公务员小区
59.9
4537元/㎡
时尚小区 2室2厅1卫 88平方 中装 37 万元 可以商量 可以按揭 مودا ئولتۇراق رايونى پەشتاقلىق بىنا يۇقىرى قەۋەت 2ياتاق 2مېھمانخانا 1تازلىق ئۆيى بار قۇرۇلمىسى ئوڭ نورمال بېزەلگەن ئۆيىمىز 370مىڭغا سېتىلىدۇ كىلىشىم بار بانكا قەرزى قىلىشقا بولىدۇ
2室2厅1卫 | 88㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
37
4204元/㎡
名爵苑一期97平方7楼三室两厅精装56.5万可以按揭 مىڭجۆيەن 1-قارار 97كۇۋادىرات 7-قەۋەت 3ياتاق 2زال چىرايلىق بېزەلگەن ئۆي 565مىڭ يۈەنگە كىلىشىم باھادا سېتىلىدۇ بانكا قەرىز چۈشىدۇ
3室2厅1卫 | 97㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市热斯坦街道人民路
56.5
5824元/㎡
东湖印象
2室2厅0卫 | 86㎡ | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市天山路东54号
绿化率高 现房
58
6744元/㎡
باھاسى چۈشتى بەك جىددىي سېتىلىدۇ ئالدىن پەقەت 10مىڭلام تاپشۇرسىز 绿景家园 7楼 91平米 2室 两厅 精装修 42.5万出售 双证齐全 可以按揭 يېشىلزار ئولتۇراق ‏‭ىنۇيار‬‏ 7-قەۋەت91 كۇۋادىراتلىق 2 ياتاق ئىككى زاللىق چىرايلىق بىزەلگەن ئۆي425 -مىڭغا ‏‭مىشىلىك‬‏ باھادا سېتىلىد
2室2厅1卫 | 91㎡ | 南北通透 | 年建 | 市区
阿克苏地区库车市乌恰镇五一南路
绿化率高 低密度 车位充足 小户型
42.5
4670元/㎡